Kryptodměny

Získejte zajimavé odměny za podporu v kryptoměnách!

Za příspěvek v kryptoměnách můžete získat odměny za jiných podmínek než při platbě fiatem; pro někoho mohou být výhodnější, pro jiného nikoliv, ale rozhodně jsou unikátní.

Pro získání odměny je třeba se držet postupu uvedeného níže na stránce, aby Vás bylo možné spojit s Vaší platbou.
Monero logo
49JDFGTgLUhS1CQXJ7B5JSZuZtZpMo8YEPQkW2brksUQZsPMsQYf5Fb1ySDrGRfpJq7mmmVACEfkRXJCfQcKWHYc3nGKWM8
Příspěvek v Moneru je při současném kurzu nejlevnější cestou, jak se nechat v knize zvěčnit! Bude-li Váš příspěvek vyšší než třetina XMR, s poděkováním v knize uvedu Vaše jméno či přezdívku s logem Monera.
BTC adresa
1PPfW4rHery9apPL9pPQva6CWp44c9H5tQ
Za příspěvek v Bitcoinu můžete získat atraktivní odměny, v některých ohledech lepší než za fiat. Bude-li Váš příspěvek alespoň (R+B)/100000 BTC, kde R je rok narození Murrayho Newtona Rothbarda a B je rok narození Waltera Edwarda Blocka, získáte na křtu knížku s podpisem a speciálním věnováním, triko z limitované edice vyrobené pouze pro tuto příležitost (tematické; a tedy jiné než za příspěvek ve fiatu), odznáček s mým logem, budete v knize s poděkováním (a logem Bitcoinu) zvěčněni, připravím pro Vás přednášku na téma dle Vaší volby a dojedu za Vámi kamkoliv po ČR (je jen na Vás, pro kolik lidí a kde uznáte za vhodné), dostanete možnost v knize publikovat několik vět (krátký odstavec, který musí být v souladu s myšlenkami libertarianismu; může jít i o reklamní sdělení) a veřejně Vám na křtu poděkuji za Váš příspěvek.
LTC adresa
MQUNYs1owUjSor5GfNzgNYBonbsR1dHzJv
Máte rádi logické hádanky? Zašlete-li mi správné řešení tohoto problému, můžete získat prostor v KANÁLU SVOBODNÉHO PŘÍSTAVU nebo určit téma jednoho z mých textů či videí, připravím pro Vás přednášku na téma dle Vaší volby a dojedu za Vámi kamkoliv po Praze (je jen na Vás, pro kolik lidí a kde uznáte za vhodné), budete na křtu zmíněni a v knize zvěčněni s poděkováním (a logem Litecoinu) coby geniální řešitelé a na křtu obdržíte knížku se speciálním věnováním a odznáček s mým logem; to vše za příspěvek alespoň 2 LTC a správnou odpověď.

Kryptonadšenec

Přispějete-li alespoň 2 XMR + 0,02 BTC + 2 LTC, můžete si vybrat libovolnou odměnu ze Startovače (i ty v přepočtu dražší) či této stránky (krom té pro řešitele hádanky, pokud ji ovšem nevyřešíte); navíc bude v knize spolu s Vaším jménem uvedena výše Vašeho příspěvku v odpovídajících kryptoměnách – kolik to asi bude za pár let? xD

Protože neočekávám nezvládnutelný příliv plateb, rozhodl jsem se pro přímočarou metodu jejich zpracovávání: Chcete-li se přihlásit o odměnu za svůj příspěvek, prosím, pošlete mi hned po zaplacení screenshot s detaily své platby na mail urzanarchy@gmail.com; pro platbu v Moneru postačí Payment ID (ale screenshoty beru též). Nezapomeňte mi napsat, pod jakým jménem si přejete být zvěčněni (nemusí se jednat o Vaše občanské jméno).

Posílání screenshotů na mail volím pro jeho jednoduchost, ale pochopitelně si uvědomuji, že se nejedná o spolehlivý způsob ověření odesilatele. Přihlásí-li se tedy náhodou k Vaší platbě nějaký podvodník, budu případ řešit individuálně; v nejhorším případě může dojít na prokazování, kdo disponuje odpovídajícím privátním klíčem, proto Vás snažně prosím, posílejte své příspěvky z peněženky, kterou plánujete i nadále disponovat (nebo si poznamenejte privátní klíč).

Na rozdíl od Startovače nejsou kryptodměny nastaveny nijak extra dogmaticky; budete-li mít nějaké speciální přání či dotaz, nerozpakujte se mi napsat, probereme to. Snažím se udělat platby v kryptoměnách co nejatraktivnější; i proto za ně lze získávat odměny v některých ohledech za lepších podmínek.

Na každý mail o kryptodměnách zareaguji vždy nejpozději do 48 hodin (bez ohledu na víkendy či svátky); neobdržíte-li reakci, znamená to, že se mail musel někde ztratit – v takovém případě mě neváhejte ihned znovu kontaktovat. Tato kampaň končí 15. prosince; kdo se tedy o svou odměnu nepřihlásí do půlnoci 16. prosince, tomu ji nemohu garantovat (jakkoliv se budu snažit ze všech sil vyhovět, ale je možné, že kniha už bude v tisku).

– Urza
» Zpět na hlavní stránku «